Осмос Bregus ProTech 75R Redox. ТЕСТ на рН та ОВП води

Орієнтовний час читання 1 хв читання

ТЕСТ на рН та ОВП води. Осмос Bregus ProTech 75R Redox

Виконуємо ТЕСТ на рН та ОВП води наш офісний питний фільтр для води – зворотний осмос Bregus ProTech 75R Redox. Виробник декларує, що фільтр дає якісно нову воду з рівнем рН більше 8 одиниць та окисно-відновним потенціалом нижче -600 мілівольт. Ця вода підходить для всіх, а особливо для людей, що ведуть активний образ життя, спортсменів, породіль і тд. Гарні результати після року роботи картриджів Bregus ProTech Alkaline та Redox.

Ми з вами пірнаємо далі у світ фільтрів для води. Заварюйте чайочок чи кофейочок, беріть круасани, печіво! І поїхали! Сьогодні поговоримо про нові фільтри для води Bregus ProTech. Так-так, для багатьох з вас, хто вже користується цими фільтрами для води, вони можливо вже не є новими. Але вони є новими у порівнянні з іншими фільтрами для води. Тому ми сьогодні закцентуємо на цьому уважу і покажемо, що це за фільтри для води, як вони виглядають, які є нові в них технології, і самі зможете оцінити якість води у порівнянні з водою з інших фільтрів.

Проблеми питної води та їх вирішення

Отже, Ви стикаєтесь з проблемою наявності чистої питної води. Ви або замовляєте питну воду у бутлях і вже набридло таскати ці бутилі і платити за них. Або ви в’їжджаєте у нову квартиру чи дім, або робите ремонт на кухні. І стикаєтеся з тим, що на ринку багато фільтрів для води і не знаєте, який фільтр вибрати.

В першу чергу, це має бути система зворотного осмосу, тому що саме вона дасть вам якісну очищену воду. Будь-який інший фільтр дасть вам доочищену воду, її потрібно буде кип’ятити і буде накип у чайнику і плівка у чашці з чаєм. Саме система зворотного осмосу має осмотичну мембрану, що вимагає для роботи тиск мінімум 3 атмосфери, щоб продавити молекули води через дуже малі пори мембрани і відфільтрувати розчинені у воді солі. Тому саме цей тип фільтрів дасть вам якісну питну воду.

Про зворотний осмос

Базово принцип зворотного осмосу у всіх однаковий – осмотична мембрана, картриджі попереднього очищення перед мембраною та постфільтри, які обробляють вже очищену воду. Останні картриджі дають вже воду кращу, ніж просто осмотична вода, яке не залишає накипу та плівок.

Система зворотного осмосу – це рішення в коробці. Існує багато різних виробників, багато різних марок та моделей, якісь можуть конструктивно трохи відрізнятися. Тому далі ми радимо звертати увагу на виробника – він має бути європейський. А також звертайте увагу на технології. Хоча навіть базова п’ятиступенева система зворотного осмосу вже краще, ніж буть що інше. Але якщо у вас є можливість поставити систему зворотного осмосу європейського виробництва, де сам виробник слідкує за якістю не тільки фільтруючих матеріалів, а й за якістю пластику, який контактує з водою і не залишає по собі сліди пластику у питній воді, то це буде найкращим вибором. І ми сьогодні розкажемо та покажемо, які фільтри кращі, на що звернути увагу, на які технології та на які переваги, щоб вибрати правильну систему зворотного осмосу собі на кухню під мийку та щоб пити найкращу воду та найкращий чай та кофе в світі.

Третє, на що треба звернути увагу – це картриджі попереднього очищення. Як ми розповідали раніше на прикладі Bregus Classic RO8, у випадку сервісу класичних систем на колбу надівається спеціальний ключ, за допомогою нього колба розкручується, виймається брудний картридж, вставляється новий та закручується колба. Для того щоб викрутити та закрутити колбу, треба прикласти зусилля. Зазвичай це роблять чоловіки або сервіс-майстри.

Зворотний осмос Bregus ProTech 75R Redox

Ми ж пропонуємо системи зворотного осмосу Bregus ProTech з картриджами попереднього очищення, що легко обслуговувати. В нас у офісі на стендовому фільтрі ці картриджі замінюють навіть дівчата, тому що це легко і потім виходячи зі свого досвіду вони можуть краще надати консультацію по цим фільтрам для води. Картриджі замінюються дуже легко – провернули і вийняли картридж з посадкового місця, новий вставили у посадкове місце і провернули. Нічого легше вже бути не може. Наші сервіс-майстри з більшою радістю виїжджають на обслуговування фільтрів Bregus ProTech. Також бачимо, що на колбах Bregus ProTech так само є подвійне ущільнення. Це гарантія вашої безпеки, гарантія того, що ці картриджі не протікають. Далі подивимося на фільтр для води у польових умовах.

Осмос Bregus ProTech 75R Redox: Як замінити картриджі попереднього очищення

Ось фільтр для води Bregus ProTech 75R Redox з Gravity Pump. Ми цю помпу ще називаємо безелектричною. Щоб замінити картриджі попереднього очищення, треба перекрити подачу води на фільтр, як ми показували у минулому відео. Також перекрити краник на накопичувальному баку. В нас тут два баки стоїть, тому що це система, на якій ми тестуємо комплектуючі та картриджі. І треба стравити тиск з системи, відкривши питний кран.

Ви берете ганчірку, яка може вбирати воду. Акцентуємо увагу навіть на цьому – будь-ласка, давайте сервіс-майстру ганчірку, яка буде вбирати воду, а не розвозити її по поверхні. Під час обслуговування ви можете від’єднувати фільтр від шлангів, щоб його дістати і працювати з ним або на полу, або у мийці – де вам буде зручніше. Але ви маєте пам’ятати та бути готовими до того, що у фільтрі ще залишається вода, тому після від’єднання шлангів з фільтру може ще трохи потекти. Краще під фільтр підкласти ганчірку та мати ще одну напоготові.

Якщо ви від’єднуєте фільтр повністю, то запам’ятовуйте або підписуйте, де який шланг був під’єднаний. Якщо так сталося, що при під’єднанні сплутали шланги, то можете отримати погану воду чи не отримати її взагалі. У такому випадку дивіться інструкцію до фільтру для води, також у вас є наші контакти – дзвоніть і ми все підкажемо.

Легка заміна картриджів попереднього очищення

Ось ми провернули перший картридж попереднього очищення на 90 градусів, вийняли картридж. З нього виходить вода, це означає, що він ще не дуже забитий. Але вже півроку пройшло – його треба замінити. Ми раз на півроку дзвонимо і нагадуємо за необхідність обслуговати ваш фільтр. Але ви як власники свого фільтру самі приймаєте рішення, коли і що замінювати.

Щоб поставити новий картридж, берете його і знімаєте упаковку, вставляєте його у посадкове місце та прокручуєте його на 90 градусів до упору. Теж акцентуємо вашу увагу на тому, щоб ви впевнилися, що закрутили картридж до упору. Так замінюються три нижні картриджі попереднього очищення.

Осмос Bregus ProTech 75R Redox: Постфільтри

Далі за термінами обслуговування йдуть картриджі постфільтри, їх потрібно замінювати раз на рік. Тут є:
– картридж постфільтр антибактерійний (Bregus ProTech Post-filteration Granular Activated Carbon Antibacterial);
– картридж алкалайн (Bregus ProTech Alkaline), який підлужнює воду;
– картридж біокераміка з турмаліном (Bregus ProTech Biocreamic+Tourmaline), який структурує воду;
– картридж редокс (Bregus ProTech Redox), який змінює окисно-відновний потенціал.

Про мінералізатори та мінералізацію

Якщо ви згадаєте систему зворотного осмосу класичного типу, про яку ми вже розповідали, в ній є картридж-мінералізатор. Ціль його насити воду мінімальним комплексом корисних мінералів. Це може бути маркетинговим ходом для саме для тих людей, котрі вважають, вода після осмосу дуже чиста. Ви будете сміятися, але ми дуже часто стикалися з такою думкою, що чиста вода – це щось погане. “Дуже чиста вода” – це вода з дистилятору, тому що там вода отримується методом випарювання. У осмосі механічне очищення під тиском і деяка кількість солей все ж таки проходить.

Картриджі-мінералізатори, які й зараз є в продажу, додають небагато солей. Цю кількість можна перевірити прибором TDS-метром, яким перевіряють якість роботи мембрани. Після нової мембрани ви можете отримати воду з показниками TDS-метру від 002 до 020 ppm – 2-20 мг/л солей. Новий мінералізатор додає ще 15-20 мг/л солей. Якщо ви візьмете бутильовану воду, то на етикетці можете знайти пункт “мінералізація”, який зазвичай має показники від 100 до 500 мг/л. Під час кип’ятіння цієї води у чайнику буде випадати осад, буде плівка у чашці чаю. Так її можна пити некип’яченою, але є велика різниця у кількості мінералів.

Активна питна вода та її характеристики

Вода після будь-якого осмосу з якісною мембраною не буде залишати вам накипу у чайнику. Ось цей фільтр Bregus ProTech 75R Redox дає кращу воду – активну воду. Ця активність полягає у підвищенні рівня рН води та зміні окисно відновного потенціалу. Підвищення рН питної води необхідно для того, щоб ваш організм швидше втамував спрагу. Окисно-відновний потенціал (ОВП) або Redox-потенціал вимірюється в мілівольтах. Проведемо вимірювання водопровідної води, води після п’ятиступеневого очищення зворотним осмосом та активної води.

Проведемо тест на рН та ОВП води. Вода водопровідна має показники приблизно 6,5 одиниць рН. На виході з системи зворотного осмосу отримуємо воду без солей трохи нижчий – 5,5-6 одиниць рН. А рівень рН більшості рідин у нашому організмі – більше 6 одиниць. Наприклад, рН крові має 7,4 одиниці. Окисно-відновний потенціал рідин нашого організму має від’ємне значення, тобто -150 мілівольт і нижче. Показники водопровідної, осмотичної та бутильованої води мають позитивні значення, зазвичай від +150 до +250 мілівольт.

Переваги активної води

Для того, щоб втамувати спрагу та зволожитися цією водою, він організм має привести цю воду до таких самих показників, як і рідини в ньому самому. Тому для того, щоб не витрачати на це зусилля організму, потрібно трохи підняти рівень рН питної води та знизити ОВП. Для цього у фільтрі Bregus ProTech 75R Redox і є картриджі-постфільтри Bregus ProTech Alkaline і Bregus ProTech Redox. Тест на рН та ОВП води показав, що завдяки ним ми отримуємо питну воду з фльтру з показниками 8-8,5 одиниць рН та Redox-потенціалом -670 мілівольт.

Ця “активна” вода швидше втамовує спрагу, швидше переносить поживні речовини, ніж звичайна вода, швидше насичує організм киснем та виводить шлаки з організму. На практиці ми помітили різницю у чорному чаї, як заварений з води з п’ятиступеневої класичної системи та з фільтру у офісі Bregus ProTech 75R Redox. Навіть недорогий пакетований чай з води з правильними рН та окисно-відновним потенціалом має більш насиченій смак та колір.

Тому є різниця між класичною системою зворотного осмосу та системою Bregus ProTech 75R Redox як в картриджах попереднього очищення, так і в показниках отриманої питної води. Осмос Bregus ProTech 75R Redox робить питну воду живою, активною водою. Ця вода підходить для спортсменів, для людей, які ведуть здоровий образ життя, активне життя, для породіль, Також ця вода може підійти для людей з хворобами, але у такому випадку завжди консультуйтеся з лікарями, яка саме вода буде корисніша для вас. А ми зможемо підібрати вам ту воду, яка вам буде необхідна та яка буде корисніша для вас.

Замовляйте Осмос Bregus ProTech 75R Redox

Це зворотний осмос Bregus ProTech 75R Redox. Якщо у вас залишилися питання, пишіть у коментарях, дзвоніть. Також запрошуємо вас у наше портфоліо. Тут є багато фото фільтрів для води, що ми монтували. Вибирайте категорію “системи зворотного осмосу“. Тут ви може побачити, як ці фільтри для води у деяких наших клієнтів стоять під мийкою, і представити, як ця система може стояти у вас. Та замовляйте Bregus ProTech 75R Redox на нашому сайті Multifilters.

 

Вас також може зацікавити: Що таке зворотний осмос? Частина 2

Що таке зворотний осмос? Частина 2

 

Ще статті цієї ж категорії:

+ Немає коментарів

Додайте свій