Зворотний ОСМОС Bregus Alkaline-Redox: ПЛЮСИ та МІНУСИ

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Зворотний ОСМОС Bregus Alkaline-Redox: ПЛЮСИ та МІНУСИ

Пропонуємо вашій увазі текстову версію відео про зворотний осмос Bregus Alkaline-Redox.

Добрий день, шановні! Ви на каналі Multifilters, мене звати Володимир. А це значить, що наступні кілька хвилин ми вам розкажемо знову щось цікавеньке. У цьому відео ми поговоримо про домашній питний фільтр для води – зворотний осмос Bregus Alkaline-Redox.

Основною його перевагою є компактність. Система за кількістю змінних елементів та їх призначенням є ідентичною з Bregus Protech 75R Redox. Але всі змінні елементи, шланги та бак розміщені всередині та приховані від будь-якого зовнішнього втручання. Якщо минуле відео не дивились, посилання додамо у опис, або знайдіть його на каналі. Там я докладно розповів про них, ще більше інформації про них є у описі до самого фільтру і до кожного окремого змінного елементу на сайті.

А ми повертаємось до Bregus alkaline Redox – як бачите, корпус, у якому все компактно розміщено, має розміри приблизно з системний блок комп’ютера. Він має приємний дизайн, тому його можна поставити на видне місце. Але тим не менш майже усі наші клієнти при монтажі цих фільтрів встановлюють його під мийкою, бо вже всі вони знають та морально готові до того, що осмос має стояти саме у шафці під раковиною.

Акція “Заміни старий фільтр на новий”

Також корпус захищає від усіх кухонних процесів. Будучи сервіс-майстром я стикався з фільтрами у різному стані. Зазвичай під мийкою у шафці є розміщується сміттєве відро. Це накладає на фільтр певні штрихи до його зовнішньому вигляду. Самі осмоси, які доводилось сервісувати, могли мати металеву чи пластикову станину, до якої кріпляться колби та мембрана. Пластик хоч і менш міцний, але він не старіє так, як метал. А от метал іржавіє з часом, біла фарба облущується. На нього можуть бути супи-борщі розлиті, взимку конденсат, пліснява, жаби квакають. Ну але всередині все герметичне і виконує свої функції. Тим не менш після великої кількості замін фітинги та шланги трохи висихають, деформуються. І власники фільтрів, які користуються своїми осмосами вже більше 7-9 років замислюються про те, чи не замінити фільтр взагалі. В нас діє безстрокова акція «Заміни стару систему на нову та отримай знижку до 20%».

І ми рекомендуємо зупинитися на Bregus Alkaline Redox, бо цей фільтр має переваги:

  • Бо всередині картриджі попереднього очищення, які легко замінити
  • Бо всередині картриджі-постфільтри, які додатково знезаразять воду, підвищать рН води та покращать її окисно-відновний потенціал (ісум дивитися минуле відео з вимірами рН та ОВП)
  • Бо фільтр у корпусі і всередині все захищено
  • Бо фільтр у корпусі дозволяє розмістити усередині додаткові пристрої з комфорту та безпеки

Наприклад, систему безпеки, яка перекриє подачу води на фільтр, якщо всередині щось протече. Спрацювати система безпеки може, коли при заміні картриджів на низ корпусу, де знаходиться датчик, потрапила вода. У такому випадку треба максимально висушити місце датчику та замінити змінну таблетку всередині.

Схожість з осмосом Bregus Protech 75R Redox

Ну і усі переваги фільтру Bregus Protech 75R Redox тут присутні. Це картриджі попереднього очищення, що легко замінити. Усередині також розміщується мембрана Bregus Protech 75 GPD у корпусі, щоб при транспортуванні чи зберіганні на складах ніхто не міг з коробки витягти мембрану ніякий «розумник» не міг її замінити на якусь дешеву мембрану. Тут також той самий набір постфільтрів, що і у 75RRedox – антибактерійний постфільтр, картридж Алкалайн, що підлужнює воду, картридж редокс, що покращує окисно-відновний потенціал, та картридж біокераміка з турмаліном. Усі ці картриджі покращують характеристики води, роблять її активною, це сприяє швидкому засвоєнню води та пришвидшенню обмінних процесів у нашому організмі.

Технічні умови експлуатації фільтру

Звертаю вашу увагу, що як і будь-якого іншого пристрою, у всіх систем зворотного осмосу є технічні умови експлуатації. Вони всі написані у описі нас на сайті до кожного фільтру. Якщо коротко, то по-перше, це вимоги до якості води. Водопровідна вода у містах, що розташовані на березі повноводних річок, таких як Київ та Дніпро, відповідає вимогам. Можливо не відповідає одному параметрові – це колі-індекс, кількість бактерій у воді. По-друге, для нормальної роботи осмотичної мембрани потрібен тиск мінімум у 3 атмосфери. Якщо немає цього тиску, треба спеціальний електричний насос, якщо більше 6, то треба ставити редуктор на вхід у квартиру, щоби понизити тиск та захистити не тільки фільтр а й усі крани та побутові прилади, що під’єднані до водопроводу. Ну бо 6 атмосфер – це забагато.

Так от, звертаємо вашу увагу, що зворотний осмос Bregus Alkaline-Redox вже має редуктор у комплекті. А є ще модель Bregus Alkaline-Redox GP. Де GP – це Gravity Pump. Це нова помпа, що працює без електрики. Рушійна сила тут – вода, що йде на злив у каналізацію. Вода підштовхує воду, що йде на фільтр. Їх теж періодично потрібно сервісувати. А з 2023 року з’являться нові помпи, які будуть більш зносостійкими. Тобто прогрес не стоїть на місці. Але як показує практика, системи з помпами потрібні у 5 або навіть менше відсотків випадків. Gravity Pump розміщується усередині замість структуруючого картриджу.

Модель Bregus Bioionizer

Також з цієї серії є Bregus Bioionizer, який містить два картриджі Редокс для ще кращої води. У Біоіонайзері теж замість структуруючого картриджу встановлений другий Редокс, а значить, що вода буде давати більше сил, енергії та наснаги для життя. Особливо це актуально при неякісному навколишньому середовищі, а також для легшого переносу хвороб, для активнішого обміну речовин та фізичних навантажень.

У комплекті є все необхідне для підключення, а також інструкція українською мовою. В яку теж вкладено немало зусиль, але насправді її майже ніхто не відкриває. І це нормально, аби ви тільки пили гарну воду. Бо крім неї у вас ще є наша жива консультація у офісі, консультація по телефону, а також через пошту, вайбер, телеграм, ватсап, особисті повідомлення у фейсбуці та інстаграмі. Наші консультанти дадуть відповіді на ваші запитання. Ми раді коли вони у вас є. Ну наприклад, чи встане фільтр у вас під мийкою – треба знати розміри. А до речі розміри є у описі до фільтру на сайті, опис ми теж проробили вже не раз, тому ви тут теж знайдете відповіді на багато свої питань. А у портфоліо ви зможете знайти, як може виглядати зворотний осмос Bregus Alkaline-Redox під мийкою.

Про мінуси фільтру

Ну і останнє, про що треба поговорити для об’єктивності – це про мінуси. Перший мінус цієї систему у тому, що заради компактності тут у середині розміщений бак на 8 літрів з корисним об’ємом 5-6 літрів. Тобто бак тут менший, ніж у Протеках. Тому що великий 10літровий бак фізично не можливо вмістити у такому корпусі. Тобто при виборі «Алкалайну» ви маєте приблизно порахувати, скільки води ви використовуєте за раз і через який час буде ще потрібна вода. Умовно якщо у вас родина з 4-5 осіб, які активно п’ють воду, чи господиня часто і багато варить їсти, то ваш вибір – Брегус Протек 75Р Редокс. Якщо фільтром мають користуватися від 1 до 3 осіб, плануєте використовувати небагато води – чи тільки на пиття, чи тільки на готування, тоді це ваш вибір – Bregus Alkaline-Redox.

Другий і останній мінус – свіжі постфільтри дають дуже насичену воду зі іншим смаком. Потрібно трохи зливати воду перед питтям з картриджів постфільтрів, де вона застоялася. За кілька днів це проходить.

Сервіс фільтру

Також не втомлююсь повторювати, що фільтр – не холодильник, який купили одного разу і він стоїть. Ви п’єте воду щодня, фільтр працює кожен день, фільтруючи брудну воду. Картриджі мають кінцевий ресурс, тому їх треба вчасно замінювати. Зазвичай ми дзвонимо раз на півроку та нагадуємо. Але може статись, що запізнимося з дзвінком, причини можуть бути різні – велика черга на сервіс, чекаємо на поставку, бо то ковід, то війна. Але ми працюємо, тому не бійтеся подзвонити та замовляйте сервіс чи картриджі для сервісу.

Отже це наразі найкраща вода – питна вода з підвищеним рівнем рН та покращеним окисно-відновним потенціалом. Таку воду ніде не продають у магазинах чи у доставці води. Тому зворотний осмос Bregus Alkaline-Redox коштує свої грошей. А фільтр для води вдома – це комфорт вашого життя.

У майбутніх відео ми ще поговоримо детальніше про картриджі зворотного осмосу, про частини, з яких він складається, будемо відповідати на ваші питання. А також представимо якісно нові системи водопідготовки, у розробці яких ми приймаємо безпосередньо участь.

На сьогодні все. Тримаймося, ми переможемо. Слава Україні, смерть ворогам!

Читайте далі: Bregus Classic 07 Gold – ПОВНОЦІННИЙ комплект картриджів попереднього очищення для вашого ОСМОСУ

Нові товсті картриджі до вашого осмосу

Ще статті цієї ж категорії:

+ Немає коментарів

Додайте свій