ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ЗІ СВЕРДЛОВИНИ у приватному будинку

Estimated read time 1 min read

ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ЗІ СВЕРДЛОВИНИ у приватному будинку

ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ЗІ СВЕРДЛОВИНИ у приватному будинку: коротко про БУДОВУ та ТИПИ

Проблема використання води зі свердловини

Як очистити воду зі свердловини? Як підібрати фільтр для приватного будинку? Що таке водопідготовка? Сьогодні поговоримо про системи очищення води у приватному будинку.

Погана вода з крануОтже, коли ви користуєтесь водою зі свердловини чи колодязя, ви можете стикнутися з певними проблемами. Наприклад, вода може залишати жовтий наліт. Він спричинений наявністю заліза у воді. Білий вапняковий наліт, що з’являється через солі жорсткості у воді. Вода може бути каламутна або мати колір та запах. Також можуть бути присутні хімічні домішки, такі як амоній чи нітрати.

Це все спричиняє дискомфорт у використанні води зі свердловини, вода псує побутові прилади, сантехніку, опалювальну техніку.
У всіх цих випадках вам допоможуть спеціалізовані професійні системи водопідготовки. Вони представляють собою фільтри балонного типу з фільтруючим матеріалом всередині та автоматичним електронним клапаном, що керує процесом фільтрації. У більшості випадків ще є соляна ємність, що призначена для створення соляного розчину, яким промивається фільтруючий матеріал.

Фільтр для води на свердловинуТипи систем водопідготовки за призначенням

За призначенням вони поділяються на:
– фільтри знезалізнення води або знезалізувачі
– фільтри пом’якшення води або пом’якшувачі
– фільтри мультифільтрації, де фільтруючий матеріал розрахований на очищення декількох різних домішок
– вугільні фільтри, що прибирають присмаки та запахи
– фільтри механічного очищення, що прибирають мул, пісок

Візуально ви можете бачити, що це однотипні балони, але різниця саме у фільтруючому матеріалі та саме способу фільтрації. Робота фільтру передбачає періодичну промивку фільтруючого матеріалу. Це ще називається регенерація фільтруючого матеріалу.

Наприклад, у пом’якшувача фільтруючий матеріал – це іонообмінна смола, яка промивається соляним розчином. Для цього і є соляна ємність. У випадку професійного знезалізувача соляна ємність непотрібна, бо фільтр гарно промивається тією ж водою зі свердловини.

І, як ви бачите на фото, балонів може бути більше, ніж один, і вони можуть бути різного розміру. Вони розраховуються індивідуально нашими спеціалістами у кожному випадку окремо, бо у кожного різні аналізи води, продуктивність та умови використання.

Що таке ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ЗІ СВЕРДЛОВИНИ у приватному будинку

Отже, тепер ви знаєте, ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ЗІ СВЕРДЛОВИНИ – це комплекс фільтраційного обладнання для отримання якісної побутової води.

У наступних відео ми більш конкретно та детально розкриємо кожен з типів систем водопідготовки – знезалізнення води, пом’якшення, комплексне очищення і так далі – та розповімо, чим вони відрізняються один від одного. Залишайтеся з нами!

Читайте далі: Пом’якшувач води

Пом’якшувач води: будова, принцип роботи, варіанти

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours