Встановити фільтр для води

Estimated read time 1 min read

встановити фільтр для води

Багато з наших клієнтів, які купують систему фільтрації води зворотного осмосу, вирішують встановити фільтр для води самостійно. Так, осмос стає все більш популярним, тому, коли люди телефонують і запитують про самостійну установку, ми зазвичай відповідаємо:
– Якщо ви спритні й трохи розбираєтеся в сантехніці, монтаж системи зворотного осмосу не повинен бути занадто складним або трудомістким.

Купуючи фільтр для води онлайн, а потім встановлюючи її самостійно, ви можете заощадити суму за виїзд майстра та монтаж. Зробіть це, якщо ви відчуваєте себе впевнено та готові зайнятися монтажем. Також обов’язково ознайомтеся з нашими покроковими інструкціями з встановлення систем зворотного осмосу у інструкції до системи зворотного осмосу, що ви купили.

Ви можете звернутися і до наших консультантів з монтажу систем зворотного осмосу. Наші колеги пишуть статті, даючи відповіді на найпоширеніші питання. Наші рекомендації про те, що потрібно знати перед покупкою системи зворотного осмосу, також можуть виявитися корисними.

Коли дзвонити професіоналові?

Хоча багато клієнтів вважають, що краще встановити фільтр для води самостійно, все ж більшість хочуть, щоб її встановив професійний сантехнік. Якщо ви переживаєте про те, що у вас немає необхідних інструментів, базових знань або часу для установки системи, або що ви не встановите її правильно, ми рекомендуємо вам найняти місцевого сантехніка.

Якщо маєте дриль та гайковий ключ, то самостійний монтаж вам під силу. Ви можете зателефонувати з приводу уточнення деталей монтажу, або якщо маєте якийсь унікальний випадок, що неописаний у інструкції.

Вибирайте правильно

Якщо ви ставите питання, який фільтр підходить для вашої родини, то ми рекомендуємо в першу чергу придбати зворотний осмос Bregus® Alkaline-Redox – він сучасний та компактний.
Такий самий за рівнем комфорту, але менш технологічний фільтр з цієї ж лінійки – Bregus® ProTech 75R.
Якщо ви готові поступитися комфортом заради економії, зверніть увагу на бюджетний варіант Bregus Classic Silver RO8.

Все ще маєте питання з вибору чи монтажу? Зв’яжіться з нами и наші консультанти дадуть відповіді на всі ваші питання!

Читайте далі: Що вибрати – бутельовану воду або фільтр для води?

Бутильована вода або фільтр для води?

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours