5 кроків при виборі фільтра для води

Estimated read time 1 min read

5 кроків по виборі фільтра для води

Пропонуємо вашій увазі 5 кроків при виборі фільтра для води. На етапі вибору системи фільтрації ми ставимо багато питань, щоб підібрати для вас потрібний пристрій чи необхідну комбінацію з фільтрів. Тому ми підготували головні з них, щоб вам було легше зорієнтуватися.

 

  1. Вам потрібно вирішити, чи хочете ви отримувати тільки питну воду на вашому кухонному крані чи фільтрувати всю воду, що надходить у будинок?

Найчастіше найкращим рішенням є поєднання очищення всієї води у будинку і подальшого отримання в кухонній раковині води для пиття і приготування їжі.

 

  1. У вас своя свердловина, колодязь або міська вода?

У той час, як наше громадське водопостачання відносно безпечне, існують сотні забруднювачів, які не регулюються державою.

У тих, хто на приватних колодязях або свердловинах, є свої проблеми. Дослідження зазвичай показують, що 40% приватних джерел містять кишкову паличку та/або коліформні бактерії. Системи водопідготовки води можуть забезпечити захист всього будинку від шкідливих мікроорганізмів. Залежно від виявлених у вашій воді доступні різні варіанти обробки. Ми виконуємо аналіз води для підбору систем водопідготовки.

 

  1. Скільки ванних кімнат у вашому будинку?

Деякі системи очищення води розраховані виходячи з максимальної швидкості потоку води у вашому будинку. Наприклад, вранці ви можете приймати душ, змивати унітаз, включати посудомийну машину і пральну машину – все одночасно. Скільки води буде текти через водопровід у вашому будинку в ці пікові періоди використання? Знання кількості ванних кімнат у будинку часто є швидким та простим способом визначення продуктивності систем фільтрації, необхідної для ваших потреб.

 

  1. Скільки людей у вашому домі?

Деякі системи фільтрації води розраховані виходячи з середньої загальної кількості води, використовуваної вашою родиною в даний день. Яка кількість води використовується в вашому домі протягом 24 годин?

У загальних рисах знання кількості людей, що мешкають у будинку, часто може підказати про використання води і, отже, який розмір системи фільтрації води буде найкраще підходити.

 

  1. Що у вас в воді?

Знання того, що знаходиться у вашій воді, зіграє велику роль в оцінці ваших потреб в очищенні води. Наприклад, якщо є залізо у вашій воді, фахівці по воді можуть направити вас до системи знезалізнення води, що видалять його.

 

Отже, маємо надію, що ці 5 кроків при виборі фільтра для води допомогли вам визначитися принаймні з категорією систем на нашому сайті. Ми знаємо, що у вас ще можуть з’явитися питання, тому нагадуємо, що у вас є можливість подзвонити або написати нам. А ми з радістю допоможемо вам з остаточним вибором!

Читайте далі: Чи можу я самостійно встановити фільтр для води?

Встановити фільтр для води

 

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours