Водопідготовка для автомобільної мийки

Estimated read time 1 min read

Водопідготовка для автомобільної мийки

Сучасна водопідготовка для автомобільної мийки гарно виконує свою роботу та суттєво економить гроші власнику. Кожен день, на мийку машин йде не менше 10 кубів води. А якщо у вашій воді є небажані домішки, які залишають після себе плями і сліди, то відповідно витрачається більше води.  Такий розклад не порадує жодного власника мийки. Тому проблему водопідготовки потрібно вирішувати за допомогою якісної системи водопідготовки.

Водопідготовка для автомобільної мийки використовує воду зі свердловини

Кожен бізнесмен рахує гроші. Тому своя вода для власника автомийки більш вигідна, ніж водопровідна. Але у випадку своєї води ви зіштовхнетеся або вже зіткнулися з такими проблемами:

  • Солі жорсткості, що дають білий наліт на поверхнях
  • Залізо чи марганець, що дають коричневий або чорний наліт

Все це також збільшує витрату миючих засобів і самої води. Також ваші клієнти будуть обурені тим, що після миття на їх лакофарбовому покритті з’являються плями, подряпини та брудні розводи. До такого важливого питання варто підійти серйозно. А найкраще – проконсультуватися з фахівцем з підбору обладнання водопідготовки, замовивши зворотний дзвінок у нас на сайті. Устаткування, яке вам необхідно буде встановити, щоб усунути всі перераховані вище проблеми в комплексі або окремо:

  • Механічні фільтри для води
  • Системи зі знезалізнення або/та пом’якшення води

Підбір системи водопідготовки для автомобільної мийки

Що саме має бути встановлене, покаже ваш аналіз води та необхідна продуктивність. Ми підберемо таку систему очищення води, яка буде задовольняти ваші потреби у очищеній воді.

Водопідготовка для автомобільної мийки дає переваги:

  • Знизиться витрата дорогих миючих засобів
  • Собівартість послуги з миття машин знизиться у декілька разів
  • Послуга буде виконана набагато швидше, відповідно більше клієнтів буде обслуговано за день
  • Встановлені системи водопідготовки забезпечать більш довгострокову експлуатацію вашого обладнання, тому що не буде негативно впливати на нього за допомогою небажаних домішок у воді.

У зв’язку з тим, що такого роду бізнес передбачає жорстку конкуренцію, система водопідготовки Multifilters на вашій мийці дасть вам перевагу перед іншими. Тому що наші системи більш довговічні та не потребують постійного сервісу та витрат на нього. 

Наступне: 5 кроків при вибору фільтра для води

5 цікавих фактів про питну воду

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours