5 цікавих фактів про питну воду

Estimated read time 1 min read

5 цікавих фактів про питну воду

Сьогодні ми підготували для Вас кілька 5 цікавих фактів про питну воду. Цікавих і навіть жахливих. Можливо, вони змусять нас задуматися, що ж ми п’ємо.

Цікавий факт про питну воду №1. Глобальна криза доступу до води

За даними The Water Project, до 783 мільйонів людей не мають доступу до чистої та безпечної води. Один з дев’яти чоловік у всьому світі не може вгамувати спрагу, тому що відчуває нестачу в питній воді. Це глобальна проблема, яка потребує серйозного вирішення.

Цікавий факт про питну воду №2. Погана якість води і здоров’я

У зв’язку з вищесказаним, цілих 80% хвороб пов’язані з поганою якістю води та санітарних умов в країнах, що розвиваються. Лише наявність доступу до води не є гарантією безпеки її вживання.

Цікавий факт про питну воду №3. Вплив на освіту

Брак питної води також впливає на систему освіти. Більше половини початкових шкіл країн, що розвиваються світу не мають доступу до питної води та санітарному обладнанню. Без туалетів дівчатка-підлітки часто пропускають школу, що обмежує їх можливості для освіти та розвитку.

Цікавий факт про питну воду №4. Хвороби, пов’язані з водою

Повернемося до пов’язаних з водою захворювань. Тривожна новина полягає в тому, що в усьому світі одна з кожних п’яти смертей у віці до 5 років відбувається через пов’язаних з водою хвороб. Це особливо вражає дітей, які є найвразливішими до інфекцій та хвороб.

Цікавий факт про питну воду №5. Важливість охорони водних ресурсів

Після прочитання цього, ми повинні усвідомлювати важливість охорони водних ресурсів. Зрештою, інвестиції в чисту воду та її захист можуть врятувати маленьких дітей по всьому світу та забезпечити більш 413 мільйонів днів здоров’я. Охороняючи водні джерела, ми рятуємо життя та сприяємо загальному благополуччю нашої планети.

Ми повинні берегти наші доступні природні джерела. Не сприймайте воду як належне, дбайливо ставтеся до неї. Поважайте водне законодавство, щоб наші внуки могли отримувати задоволення і пити з водопровідного крана чисту воду. А поки що ми для вас підготуємо наступні статті про очищення води.

Ці 5 цікавих фактів про питну воду нагадують нам про те, наскільки важливо бути обізнаними про питне водопостачання, питні фільтри для води і брати участь у заходах для покращення доступу до чистої води як на глобальному, так і на локальному рівні. Давайте разом допоможемо зробити питну воду доступною для всіх і забезпечимо здоровий та щасливий майбутній поколінь.

Читайте далі: Водоочищення в квартирі і приватному будинку

Водоочищення в квартирі та приватному будинку

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours