Водоочищення в квартирі та приватному будинку

Estimated read time 1 min read

Водоочищення в квартирі та приватному будинку

Кожен будинок та квартира має потребу у воді, питання про побутове водоочищення в квартирі та приватному будинку завжди актуальне. Незалежно від того, яка у вас вода – водопровідна чи свердловинна, вона не придатна ані для пиття, ані для використання в побуті.

ВОДОПРОВІДНА ВОДА

Держава намагається забезпечити нам очищення водопровідної води, але відбувається вона за рахунок хлору, який є отрутою для нашого повсякденного життя. До того ж хлор не гарантує повного очищення від бактерій і токсичних забруднень. Також він згубно впливає на шкіру, волосся і зуби людини.

Вирішити цю проблему водоочищення в квартирі та приватному будинку можна за допомогою системи очищення, призначеної для технічної води в будинку. Це вода в душі, пральній машині, посудомийній машині, в крані кухні та ванної. Компактний пом’якшувач – ідеальне рішення для квартири. Займає мінімум місця і відмінно справляється зі своїм завданням. Його функція полягає в фільтрації, пом’якшення технічної води в будинку. Внаслідок чого ви позбудетеся від накипу у вашій пральній машині, посудомийці, на лійці в душі не буде більше нальоту, зуби не будуть жовтіти від небажаних домішок у водопровідній воді, волосся стане м’якше і шкіра буде гладкою.

Система водопідготовки – правильне рішення для приватного будинку. Така система більш серйозна, тому що буде очищати цілий будинок. Призначена також для очищення технічної води в будинку.

СВЕРДЛОВИННА ВОДА

Якщо ви вирішили стати незалежним громадянином і пробурили свердловину для свого житла, тоді є маса труднощів з якими вам доведеться зіткнутися. Але не варто панікувати, адже наша компанія вже 20 років займається цими питаннями, ми зможемо швидко і легко вирішити всі проблеми.

ПЕРШИЙ КРОК, який вам необхідний – АНАЛІЗ ВОДИ. Найчастіше, свердловинна вода має такі проблеми як: ВИСОКА ЖОРСТКІСТЬ, ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗАЛІЗА, неприємного смаку і запаху. Але при цьому все дуже індивідуально.

Знезалізувач води відфільтрує залізо та марганець, побутова вода не залишатиме іржавих та чорних нальотів на сантехніці та пранні. ВУГІЛЬНИЙ ФІЛЬТР зробить воду приємною на смак і прибере небажаний запах. Пом’якшувач зробить воду в вашому домі м’якою і свіжою, позбавить від накипу в пральній машині, посудомийці, в душі. Така вода не буде шкодити емалі ваших зубів, структурі волосся і м’якості шкіри.

ПИТНА ВОДА

Виходячи з того про що ми вже писали, воду, яка тече з-під крана, пити не можна, неважливо водопровідна вона або зі свердловини. Єдине правильне, надійне і перевірене рішення цього питання – система зворотного осмосу. Іншими словами, фільтр поступове очищення води, який ставиться під кран.

Найчастіше, перевага віддається рекомендованим бутлях. Але ніколи не можеш бути впевненим в якості такої води, навіть якщо постачальник знаменитий на ринку. У оманливе світі постає перед нами також питання економності замовних бутлів.

Чи не дешевше один раз купити фільтр і обслуговувати його раз на пів року за невеликі гроші, ніж щотижня віддавати суму яка за три роки в 4 разів перевищує суму витрачену на фільтр за той же термін. При цьому ми надаємо РІШЕННЯ європейської якості, гарантію 5 років, високоякісний сервіс і унікальний продукт, якого на ринку України ви ніде не знайдете.

Читайте далі: Водопідготовка для заводів з виробництва напоїв

Водопідготовка для заводів з виробництва напоїв

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours