Бутильована вода або фільтр для води?

Estimated read time 1 min read

Бутильована вода або фільтр для води?

Бутильована вода або фільтр для води? Рано чи пізно це питання стає перед кожною сім’єю. Давайте розбиратися.

Бутильована вода

Ситуація з водою з-під крана відрізняється від району до району в межах одного міста. Здається, що вже бутельована вода повинна бути чистою “за замовчуванням”. На ділі ж і в ній можуть зустрічатися не тільки звичні забруднення, а й придбані. Пластик, що є матеріалом для пляшок з водою, може виділяти в воду шкідливу речовину – бісфенол А. У багатьох країнах заборонено виробництво пластикових пляшок з ним. В основному він виділяється при підвищенні температури – наприклад, на теплому складі чи цеху з розливу води або зовсім під відкритим сонцем.

Шкода от бісфенолу А:
• викликає проблеми з гормонами, включно зі щитовидною залозою;
• провокує порушення роботи нервової системи та артеріального тиску;
• може викликати діабет.

Економічний момент також має місце. Бутельовану воду необхідно постійно закуповувати та мати вільне місце для бутлів. Вам потрібно регулярно на закупівлю води на місяць або кілька тижнів. Це витратно і не завжди зручно.

Фільтрована вода

Найважливішим питанням фільтрованої води є вид фільтра. Дуже важливо серйозно підійти до вибору фільтра, тому що саме від цього залежить якість його роботи. Цей вибір, в свою чергу, залежить від виду забруднення.
Існує думка, що зворотноосмотичні фільтри роблять воду неживою та позбавляють її всяких корисних, для організму людини, речовин.

На ділі ж будь-які сучасні осмоси оснащені додатковими картриджами, що збагачують воду усіма необхідними мінералами і корисними компонентами, підлужнюють її та знизять окисно-відновний потенціал. Якщо ви хочете, щоб ваша вода була не просто чистою, а й корисною виводила шлаки з вашого організму, тоді це Bregus Alkaline-Redox.

У плані економності проведіть підрахунок, скільки ви витратите на бутильовану воду за 3 роки, а скільки на фільтр за ті ж 3 роки. Ви жахнетеся наскільки колосальні буде економія.
Отже, бутильована вода або фільтр для води? Вибирайте питний фільтр для води. Ми гарантуємо гарну якість очищеної води, сервіс і європейський продукт.

Читайте далі: 5 причин повільного потоку води з фільтра зворотного осмосу

Повільно тече вода з осмосу

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours