Осмос Bregus ProTech – новітня система очищення води

Estimated read time 1 min read

Осмос Bregus ProTech - новітня система очищення води

Новітні розробки європейських технологів компанії BREGUS® дозволили створити фільтр очищення води – зворотний осмос Bregus ProTech, осмос третього покоління. Фільтр для води серії ProTech використовується для фільтрації води в домашніх умовах. Ця система повністю відповідає всім сучасним вимогам якості очищення води. Крім технологічних інновацій, вона відрізняється меншими розмірами, ніж класичні системи зворотного осмосу, і зручністю у використанні.

Завдяки серйозним технологічним рішенням в системі зворотного осмосу ProTech значно продовжено термін служби картриджу. Крім того, вдосконалена система дозволяє домагатися найкращих результатів водоочищення навіть в районах з надзвичайно високим рівнем забрудненості водопровідної води.

Осмос Bregus ProTech - новітня система очищення води

Картриджі попереднього очищення осмосу Bregus ProTech

Корпус і фільтр тепер представляють єдине ціле, що полегшує заміну картриджів – досить відкрутити картридж і поставити новий. Завдяки цьому розмір осмосу зменшився майже вдвічі. Таким чином, саме осмос Bregus ProTech поєднав у собі компактність і якість.

Компактність осмосу Bregus ProTech

Важливою деталлю, здатною полегшити обслуговування системи, стала наявність в цій серії осмосу з мембраною в герметичному корпусі для нових компактних систем зворотного осмосу Bregus ProTech 9 та Bregus Alkaline-Redox. Компактні системи мають розміри системного блоку комп’ютера. Завдяки цьому вони займають менше місця під мийкою.

Постфільтри осмосу Bregus ProTech

А набір постфільтрів дозволяє отримати якісно нову питну воду з характеристиками, що відрізняються від звичайної очищеної води. Ця вода краще засвоється організмом та розкриває смаки страв та напої, що на ній приготовані.

Особливої уваги заслуговують картриджі Bregus ProTech Alkaline та Bregus ProTech Redox. Картридж Алкалайн додає питній воді після очищення осмотичною мембраною мінералів. Але це не класичний мінералізатор, бо його ціль – підвищення рН питної води, щоб наблизити її за цим показником до рідин у організмі людини.

Картридж Редокс змінює окисно-відновний потенціал з позитивного на від’ємний. Така вода активно протидіє зашлакуванню організму та виводить активні радикали, що можуть спричиняти передчасне старіння. Ці останні технології оброки води у системах зворотного осмосу Bregus ProTech направлені на допомогу організму гідратацією та пришвидшеному обміну речовин.

На оригінальні фільтри для води серії BREGUS® ProTech надається 5 років гарантії.

Для постійних клієнтів і дилерів діє гнучка система знижок.

 

Читайте далі: Окисно-ВІДНОВНИЙ потенціал води (Редокс-потенціал води)

Окисно-ВІДНОВНИЙ потенціал води або Редокс-потенціал води

 

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours