Фільтри для води попереднього очищення

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Фільтри для води попереднього очищення

Триколбовий фільтр для води

Зазвичай фільтри для води попереднього очищення – це корпуси або “колби” зі змінними картриджами. Вони призначені для підготовки води перед чуттєвим фільтруючим елементом – мембраною. Для того, щоб весь процес з очищення води був максимально ефективний на кожному його етапі, потрібно розумно розподілити робоче навантаження всередині самого фільтра. Саме з цією метою в системі очищення використовуються картриджі попереднього очищення.

Окремо такі колби купити можна. Нажаль, навіть як окремий фільтр для води з підключенням до водопроводу та окремим краном на мийку. Якісного чищення з цих фільтрів не вийде, бо вони лише підготовлюють воду – “доочищають”. Тому це майже те саме, що й приготування води з крану. Такі триколбові системи підійдуть для доочищення побутової води у квартирі. Тільки вхідний та вихідний отвори мають бути не 1/4″, як на питному фільтрі, а 1/2″ – для водопровідних труб. Вони займатимуть небагато місця і будуть ефективними для сантехніки та побутових приладів, що підключені до водопроводу чи контактують з водопровідною водою.

Домішки, присутні в нашій водопровідній воді, як відомо, найрізноманітніші і за походженням, і за ступенем шкідливості, і за розміром частинок. Допустити ж, щоб все це сміття водночас хлинуло на мембрану – серце зворотного осмосу – було б і нерозумно, і неекономно. Занадто великі сторонні частинки можуть швидко засмітити мембрану, а отже, скоротити термін її служби. Що передбачає передчасні та незаплановані витрати на заміну мембрани.

Саме тому, перед більш «тонкою» фільтрацією фільтри для води попереднього очищення повинні видалити з води частинки, розмір яких більше 1 мікрон. Це великі частки іржі, мул, пісок. За результатами аналізів, в одному кубічному метрі води таких домішок близько тисячі одиниць. І тільки їх своєчасне видалення з води, яке можливе, завдяки фільтру попереднього очищення, дозволяє отримувати не тільки якісно нову ступінь очищення, а й подбати про довге життя всього фільтра.

Висновок

Отже, така система з отворами 1/2″ – це непоганий фільтр на вхід водопровідної води у квартиру. З отворами 1/4″ – це частина системи зворотного осмосу. Як самостійний фільтр – не виконує функцію питного фільтру, а лише фільтру доочищення. Для питних потреб підходять сучасні системи зворотного осмосу з насиченням та корекцією рН та ОВП.

Читайте далі: Приготування на воді з крану

Приготування на воді з крану

Ще статті цієї ж категорії:

+ Немає коментарів

Додайте свій