Яка фільтруюча технологія мені потрібна?

Орієнтовний час читання 1 хв читання

яка фільтруюча технологія потрібна

Який мені треба фільтр?

Яка фільтруюча технологія мені потрібна? Або простими словами “Підкажіть, який мені треба фільтр?” Це саме перше питання, яке ви нам задаєте у розмові. Але на нього складно відповісти, коли немає вхідних даних – для чого потрібна вода, звідки вона та які умови роботи. А можливо у вас вже є фільтр, але він не виконує покладених на нього функцій.

 

Що впливає на вибір

Давайте по порядку. Коли мова заходить про очищення води, вибір правильної технології фільтрації може бути складним завданням. З великою кількістю доступних варіантів може бути важко визначити, який із них найкраще відповідає вашим потребам. На щастя, є кілька ключових факторів, які слід враховувати, вибираючи технологію фільтрації для вашої системи очищення води. До них відносяться джерело води, умови роботи і бажаний кінцевий результат. Беручи їх до уваги, ви можете прийняти обґрунтоване рішення про те, яка технологія фільтрації найкраще підходить для ваших потреб – чи це зворотний осмос, картриджі на вході води у приміщення чи щось зовсім інше.

 

Джерело походження води

Перше, на що ми звертаємо увагу, це джерело – звідки і яка вода потрапляє до нас у приміщення. Тут ми можемо розділити воду на два типи – водопровідна та вода зі свердловини. Водопровідна вода – це вода з великих річок, підготовлена на очисних. Водопровідна вода теж може бути водою зі свердловини. У такому випадку, якщо немає ніякої підготовки на очисних або вода приносить дискомфорт у користуванні, її варто вважати водою зі свердловини. Вода зі свердловини чи колодязя завжди має перевищення одного або декількох параметрів. Зазвичай це солі жорсткості, залізо, рідше марганець, сірководень та нітрати.

 

Призначення очищеної води

Друге, це який ми маємо отримати результат, тобто якої якості має бути підготовлена фільтром вода. Якщо ми розглядаємо воду для домашнього використання, то це може бути два варіанти – вода для побутових потреб та вода питна. Якісна побутова вода підвищує комфорт життя. Трубні комунікації без нальотів та осаду, котли та водонагрівачі без накипу, чиста сантехніка та прання. Питна вода, це в першу чергу безпечна. Сучасні питні фільтри для води не тільки очищують воду, а й надають їй якісно нових характеристик для кращого засвоєння організмом.

 

Умови використання фільтру для води

Однією з частих проблем при виборі фільтру для води є відсутність місця під фільтр для води. Особливо це стосується квартир. Тут якщо при ремонті не відведено місця під фільтри для побутових потреб, то скоріш за все питання буде потребувати кардинальних рішень. Вирішення питання з питною водою потребує лише місця для фільтра під мийкою, то воно достатньо легке.

У приватному ж будинку може бути підсобне приміщення, наприклад, котельня, де можна розмістити фільтри для води. Тому для домогосподарств це питання не стоїть гостро.

 

Фільтруючі технології

Системи водопідготовки – фільтри для води балонного типу, що призначені видаляти велику кількість одного типу забруднення. Зазвичай це фільтри для свердловин та колодців, що прибирають солі жорсткості, залізо та марганець, нітрати. У квартирах ставляться рідко, якщо є місце.

Картриджні фільтри, вони ж корпуси або колби – допоміжні фільтри механічного та вугільного очищення для систем водопідготовки, рідше – як окремі фільтри для очищення побутової води у квартирі на вході після лічильника. Не є питними фільтрами для води, бо дають недостатньо очищену воду.

Зворотний осмос – очищає воду від надлишку солей. Він поєднує в собі всі переваги активованого вугілля та зменшує кількість розчинених мінералів, забезпечуючи приємний, освіжаючий смак чистої води. Також додає воді корисних мінералів, підвищує рН, покращує редокс-потенціал, структурує питну воду. Має достатню продуктивність для отримання питної води на 4-5 осіб, не призначений для очищення дуже забрудненої води зі свердловини.

 

Технології водопідготовки для різних випадків

Отже, щоб відповісти на питання “Як мені дізнатися, яка фільтруюча технологія мені потрібна?”, треба знати джерело – водопровідна вода чи з колодязю або свердловини. І для чого вона буде використовуватися – для побутових потреб чи для пиття.

Для побутових потреб у квартирі, вода водопровідна – картриджі того розміру, якого дозволяє місце під них. Інколи системи відопідготовки.

Для побутових потреб у квартирі, вода зі свердловини – найкраще будуть працювати системи водопідготовки, але під них у квартирах не завжди є місце. Картриджі не дають бажаного результату.

Для питних потреб у квартирі, вода водопровідна – підходить зворотний осмос на кухні.

Для питних потреб у квартирі, вода зі свердловини – водопідготовка на побутові потреби та осмос на кухні. Сам осмос – чуттєвий до великої кількості домішок, з ними він не впорається.

Для побутових потреб у приватному будинку, вода водопровідна – картриджі того розміру, якого дозволяє місце під них. Але на дистанції дешевше будуть системи відопідготовки.

Для побутових потреб у приватному будинку, вода зі свердловини – водопідготовка після насосної станції.

Для питних потреб у приватному будинку, вода водопровідна – осмос на кухні. Картриджі того розміру, якого дозволяє місце під них. Але на дистанції дешевше будуть системи відопідготовки.

Для питних потреб у приватному будинку, вода зі свердловини – обов’язково водопідготовка після насосної станції і осмос на кухні. Рідко коли клієнти приймають рішення ставити лише систему водопідготовки зі свердловини та готують на підготовленій побутовій воді. Але у такому випадку система водопідготовки має бути з запасом, тобто варіант “Комфорт”.

 

Особливі випадки

Ми розглянули фільтруючі технології для домашнього використання. Звичайно, кожний випадок можливо обговорити і зробити фільтр дешевшим або надійнішим. Якщо ви не впевнені у тому, що правильно обираєте фільтруючу технологію, не маєте місця, маєте уточнюючі питання, все одно дзвоніть. Ми розглянемо вашу ситуацію та запропонуємо альтернативні рішення.

Також є домішки, які дуже рідко зустрічаються у воді зі свердловини, для їх видалення теж є спеціалізовані фільтруючі матеріали. Є випадки, до домішок критично багато. Підприємства вимають системи водопідготовки з більшою продуктивністю. Громадські заклади харчування потребують більше якісної води, ніж можуть дати домашні питні фільтри для води. А у квартирах та приватних оселях не завжди є достатньо тиску для роботи фільтрів для води та й інших побутових приладів. Ми стикалися із різними ситуаціями і допоможемо вам з вашою. Звертайтеся!

 

Читайте далі: Мембранна технологія фільтрації води

Мембранна технологія фільтрації води

Ще статті цієї ж категорії:

+ Немає коментарів

Додайте свій