Фільтр для води з активованим вугіллям

Estimated read time 1 min read

Фільтр для води з активованим вугіллям

Призначення вугільних фільтрів

Фільтр для води з активованим вугіллям є ефективним способом видалення з води сірководню і хлору. Активоване вугілля – це форма деревного вугілля, яка була оброблена, щоб зробити його більш пористим. Це дозволяє йому краще поглинати забруднюючі речовини з води. Використовуючи фільтр з активованим вугіллям, ви можете забезпечити очищену побутову воду від хімічних забруднень.

Також вугільні фільтри приймають участь у фільтрації води зворотним осмосом. Тут вони грають особливо важливу роль, бо захищають зворотноосмотичну мембрану від хлору, який розбиває її пори.

Не зважаючи на усю користь вугільних фільтрів, ми не рекомендуємо використовувати у очищенні води лише їх. Так само, як і тільки механічне очищення. Для домашнього використання фільтри мають працювати у комплексі, щоб досягти доброї якості очищення води та максимально довгої своєї роботи. Якщо вугільний картридж працює сам, то він може покращити органолептичні властивості води, але значно менший час, ніж у системі водопідготовки чи у осмосі.

Види вугільних фільтрів

Вугільні фільтри можуть представляти собою корпуси, або їх ще часто називають колби, зі змінним картриджем з фільтруючим матеріалом. Зазвичай картридж працює до півроку, потім потрібно розкрутити колбу та замінити картридж. Якщо ви плануєте виконувати сервіс фільтрів самі, то ми рекомендуємо на першу заміну запросити сервіс-майстра. Він покаже, як це правильно робити, щоб не затопити себе та сусідів знизу. Або подзвоніть та проконсультуйтеся з нами, ми теж надамо покрокову інструкцію.

Також бувають вугільні фільтри для водопідготовки, коли потрібна очищена побутова вода у приватному будинку або підготовлена вода на виробництві. Це балони з вугільним фільтруючим матеріалом, що засипається у балони, а процесом фільтрації керує автоматичний клапан.

Зазвичай для домашнього використання використовуються картриджі з пресованого чи гранульованого вугілля. Під час фільтрації активованим вугіллям вхідна вода тече через мережу каналів, які затримують більші частки. Після цього з води видаляються органічні домішки – вода надходить у шар активованого вугілля, який діє як магніт, так званий адсорбент. А процес фільтрації називається адсорбцією. Вугільні фільтри, сертифіковані NSF, можуть також знизити рівень канцерогенів у воді та видалити залишки вторинних методів дезінфекції, а також свинцю, які можуть перебувати у водопровідній воді.

Фільтр для води з активованим вугіллям – необхідна річ у процесі очищення води, але він має працювати у комплексі з іншими фільтрами.

Читайте далі: Яка фільтруюча технологія мені потрібна?

Яка фільтруюча технологія мені потрібна?

 

 

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours