Чим погані прості фільтри для води

Estimated read time 1 min read

Чим погані прості фільтри для води

Чим погані прості фільтри для води? За усіма правилами фільтрації води картриджні фільри мають містити спочатку механічне, а потім вугільне очищення.

Одинарний фільтр для води

Зазвичай у одноколбову систему ставиться комбінований картридж, в якому половина – це механічне очищення, друга – вугільне. Тому вода проходить максимум 2 стадії очищення:

  1. Перший усуває пісок, осад, іржу, дрібні частинки, мікроорганізми.
  2. Другий етап усуває хлор, покращує смак, запах і колір води.

Подвійний фільтр для води

Двоколбова система виконує ті самі функції, тільки фільтруючого матеріалу фізично у два рази більше. Складається з 2 корпусів і 2 картриджів:

  1. Картридж попередньої фільтрації (мотузковий або пропіленовий) усуває пісок, опади, іржу, дрібні частинки, мікроорганізми;
  2. Картридж з активованим вугіллям (гранульований або карбон-блок) усуває хлор, покращує смак, запах і колір води

Потрійний фільтр для води

Має три колби. Тому якщо у перші дві колби можна поставити картридж механічного та вугільного очищення, то у третю колбу можна поставити ще щось іншої дії, наприклад, пом’якшення чи знезалізнення. Зазвичай така система складається з 3 корпусів і 3 картриджів:

  1. Картридж попередньої фільтрації (мотузковий або пропіленовий) 5 мікрон, усуває пісок, опади, іржу, дрібні частинки, мікроорганізми;
  2. Картридж з активованим вугіллям (гранульований або карбон-блок) усуває хлор, покращує смак, запах і колір води;
  3. Картридж попередньої фільтрації (мотузковий або пропіленовий) 1 мікрон, усуває забруднення механічного типу.

Отже, відповідь на питання “Чим погані прості фільтри для води?” проста – тим, що їх використовують не за призначенням. Прості колбові системи очищення води – це лише частина системи зворотного осмосу, питного фільтру. Вони мають вхідні отвори 1/4″ і є попередньою підготовкою води перед мембраною зворотного осмосу і видаляють лише механічні домішки розміром більше 1 мкм та хлор і сірководень. Для питної води це краще, ніж нічого, у випадку скрутного фінансового становища. Але у іншому випадку все ж-таки краще користуватися системою зворотного осмосу.

Такі фільтри можна класифікувати як фільтри доочищення водопровідної води. Вони краще підійдуть для доочищеня водопровідної води для побутових потреб, це так звані магістральні фільтри. Вони мають відповідні діаметри підключення – зазвичай 1/2″ – та встановлюються на вхід водопровідної води у квартиру чи будинок одразу після лічильника. Ціль цих фільтрів знизити негативний міської водопровідної води на сантехніку. У випадку ж води зі свердловини чи колодязя такі фільтри навряд чи підійдуть, бо вони не видаляють солі жорсткості та залізо, розчинене у воді.

Читайте далі: Про “користь” вуглеводнів!

Про шкоду від нафтопродуктів

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours