Міфи про зворотний осмос

Estimated read time 1 min read

Міфи про зворотний осмос 2022

Мабуть, міфи про зворотний осмос існують стільки, скільки він існує в продажу. Взагалі існує багато типів побутових фільтрів для води, зараз найпопулярнішим з яких є система зворотного осмосу – вона ж “зворотний осмос” чи просто “осмос”. Ці типи відрізняються один від одного, але сьогодні ми поговоримо про міфи, з якими ви могли зустрітися  в інтернеті, шукаючи інформацію про зворотний осмос.

МІФ №1: ВОДА ПІСЛЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ВИМИВАЄ СОЛІ З ОРГАНІЗМУ

Дуже багато людей експертно заявляють, що після осмосу вода – мертва. В принципі, все логічно: продукт зворотного осмосу – частково знесолена вода. Знесолена вода за всіма законами природи притягує до себе солі, насичується ними та стає солоною. Але є одне “але”. Вода в нашому організмі для того, щоб очищати, виводити токсини та шлаки. І вода знесолена справді вимиває мінеральні речовини. Але не ті, що знаходяться усередині клітини та допомагають їй жити. Вона збирає ті, що вже «відпрацьовані», не використовуються і відторгаються. А транспортні рідини, наші кров та лімфа, несуть ці мінерали «на вихід» – до легень та нирок.

Так що знесолена вода, по суті, лише робить свою роботу… І робить її кращою за інші типи води. І знаєте, можливо, вода після інших побутових фільтрів їй заздрить? Є теорія, що вона й розпустила цей МІФ №1.

МІФ №2: У ВОДІ ПІСЛЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ НЕМАЄ МІНЕРАЛІВ, ЯКІ ПОТРІБНІ НАШОМУ ОРГАНІЗМУ

Мембрана зворотного осмосу видаляє з води: віруси та бактерії, важкі метали. Але технологія працює за законами хімії – і разом із цими забрудненнями з води видаляються ще й солі мінеральних речовин. Це правда, але чи так це погано для нашого організму, як малюють статті? Якби наше тіло щодня отримувало мінеральні речовини тільки з води – довго активним воно залишатися не змогло б. Наприклад, денна норма кальцію – це близько 500 склянок води. Нічого собі норма, так? І як же чудово, що тіло здатне отримати цю норму з того, що ми їмо.

 

Але ці та інші подібні міфи вже морально застаріли, бо сучасні системи зворотного осмосу дають якісно нову воду з мінералами, нормальним рівнем рН та ОВП, чого не було у осмосів 2го та 3го покоління. Системи зворотного осмосу Bregus не тільки очистять воду від забруднення, але відкорегують рН води та змінять окисно-відновний потенціал води згідно показникам рідин нашого організму.

Рекомендуємо вам не вірити рекламі, не пити воду з-під крану, а пити якісну воду та харчуватися збалансовано разом із фільтрами Bregus!

Читайте далі: Який фільтр для води мені вибрати? Що таке зворотний осмос? (Частина 1)

Який фільтр для води вибрати?

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours