Скільки води потрібно пити в день?

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Скільки води потрібно пити в день?

Скільки води потрібно пити в день? Вода являє собою важливу складову частину нашого організму. Організм дорослої людини складається з 70% води, в крові її зміст становить 98%, в м’язах – близько 75%, а в кістках близько 28%. Вода впливає на всі життєві процеси організму людини. І з кожним роком, і етапом старіння організму, в силу природних причин, кількість води в організмі зменшується. Це проявляється в стані шкіри, в порушенні працездатності органів, в зниженні енергійності людини, та багато інших факторів.

Водний баланс

За рахунок травлення їжі, потовиділення, дихання, або сну доросла людина втрачає в середньому до 2 літрів води в день. Дану нестачу води організму необхідно компенсувати чистою водою. Даний процес називають водним балансом організму, тобто – рівномірність  надходження і витрати води організмом людини в один період (нормальною рахується різниця між показниками, що рівна нулю).

Важливо зауважити, що чай кава, або інші напої, не відносяться до джерел наповнення водного балансу організму. На основі дослідження, проведеного ще в 1928 році, було виявлено закономірність організму виводити більше вологи, споживаючи напої з кофеїном, аніж від вживання води. Тому, якщо ви шанувальник кави або чаю, норма випитої води повинна бути збільшена.

До чого призводить зневоднення організму?

Порушення водного балансу призводить до різноманітних негативних наслідків: головний біль, випадіння волосся, шкіра поступово втрачає еластичність, біль в суглобах, судоми, зниження працездатності, на концентрації мозку вирішувати задачі, та багатьох інших. Без води неможлива регуляція теплообміну організму з навколишнім середовищем і підтримка постійної температури тіла. При втраті 6–8% наступає стан напівнепритомності. При браку 10% з’являються галюцинації, порушується ковтання. При втраті води в об’ємі 12% від маси тіла, людина гине.

Хворобливі явища можуть наступити і коли людина споживає зайву кількість води. В цьому випадку наступають симптоми інтоксикації. З’являється слинотеча, нудота, блювота, температура тіла падає. Посилюється діурез (більше виділяється рідині, ніж поступає). Порушується координація рухів, з’являються судоми, м’язова слабкість і головний біль.

Скільки води необхідно споживати протягом дня?

Споживаючи достатню кількість води, ви допомагаєте вітамінам, вуглеводам та білкам краще розчинятися у вашому організмі, що стимулює краще функціонування всіх органів, та виводить токсини з організму.

В питанні зволоження організму важлива регулярність. Застосовуйте звичку пити воду поступово.

  • Починайте кожен день зі склянки чистої води на голодний шлунок. Створіть ранковий ритуал для себе і своєї родини шляхом омивання організму та шкіри алкалічною водою. Ваша шкіра стане більш еластичною та свіжою після вмивання. Вжита вода пробудить організм та надасть настрою.
  • Пийте чисту алкалічну воду за 30 хвилин до прийому їжі. Таким чином, ви підготуєте до роботи травну систему.
  • Важливо випити склянку чистої води перед сном, оскільки за час сну вода випаровується, а в стані сну ми не маємо змоги проконтролювати водний баланс.

Для підтримки водного балансу вашого організму можна розрахувати приблизний об’єм в літрах, що необхідний організму для відновлення 3% до маси тіла в кілограмах.

Яку користь дарує активна вода?

Переконатися в корисних властивостях води з правильним рН та ОВП ви можете самостійно, коли менше ніж за тиждень регулярного вживання води будете спостерігати здатність вашого тіла регулювати температуру, нарощувати м’язи, прискорювати метаболізм, зменшувати жирові накопичення і понизити вагу, та це ще не все!

Вода, що дає система зворотного осмосу Bregus Alkaline-Redox? володіє властивостями внутрішнього середовища організму, тобто володіє захисними відновними властивостями. Така вода має більш негативний окисно-відновний потенціал (від -200 до -500 мілівольт), на відміну від внутрішнього середовища організму (від -100 до -200 мілівольт). Коли звичайна питна вода проникає в тканини людського (або іншого) організму, вона забирає електрони від клітин і тканин, бо її ОВП вищий за ОВП організму. Отже, Вода, збагачена воднем, робить сприятливий вплив на наш організм може розчинити камінь в нирках, зміцнює імунітет, поліпшує обмін речовин і в кінцевому рахунку робить наш організм більш витривалим та готовність до праці та активного життя.

Скільки води потрібно пити в день? Для кожної людини ці показники будуть різні. Але ми дамо загальні поради.

  1. Пити саме воду, а не тільки напої.
  2. Не звикати до відчуття спраги. Якщо сидите за комп’ютером, налийте собі.
  3. Виробити звичку брати з собою хоча б неповну пляшку 0,5 л води з фільтру в дорогу.

Читайте далі: Міфи про зворотний осмос 2022

Міфи про зворотний осмос

Ще статті цієї ж категорії:

+ Немає коментарів

Додайте свій