Очищення від хлору та механіки

Estimated read time 1 min read

Очищення від хлору та механіки

Очищення від хлору та механіки є важливим процесом для забезпечення того, щоб побутова вода була безпечною та вільною від забруднень. Зазвичай це є допоміжним ступенем очищення перед та після систем очищення балонного типу. Він допомагає якісніше та довше працювати фільтруючому матеріалу та також за необхідністю виконує фінальну фільтрацію.

Мета очищення води від хлору та механіки полягає в тому, щоб у нас була чиста питна вода, яка не спричинить проблем зі здоров’ям. Цей процес гарантує, що наша питна вода є безпечною для споживання без будь-якого ризику забруднення чи захворювання. Це також допомагає захистити наше довкілля, запобігаючи потраплянню забруднюючих речовин у наші водні шляхи. Самі картриджі до фільтрів для води, що виконують механічне та вугільне очищення ви можете знайти на нашому сайті.

 

Поліпропіленовий Шнур - Очищення від механічних домішок

Очищення від механічних домішок

Механічні домішки – це пил, бруд, сміття, іржа, річний мул, пісок та інші забруднювачі. Навіть якщо водопровідна вода очищена від цього на очисних станціях, то вашого крану у квартирі чи приватному будинку вона проходить кілометри труб. Інколи вода має іржавий відтінок, інколи наче прозора. Але якщо ми поглянемо на дві прозорі ємності з водопровідною водою та підготовленою водою, то побачимо різницю.

У воді зі свердловини може бути бруд, мул, іржа та пісок. Треба робити аналіз води, щоб він дав повну картину за наявністю домішок. Але, як показує практика, у 100% випадків потрібне механічне очищення.

Тому, як ми бачимо, очищення від механічних домішок є важливою частиною будь-якого фільтру для води, будь то квартира чи будинок. Грає роль джерело води. Також треба зважати на те, що фільтр займає місце. Ми часто стикаємося з тим, що у квартирі не заплановано місця для фільтру. Тому квартирний варіант – це десятидюймові (10″) корпуси, в які розміщуються десятидюймові змінні картриджі. Також існують корпуси та картриджі ВВ10 та 20″. І самий популярний варіант – це колби ВВ20 для приватного будинку. Чим більший розмір змінного картриджу, тим довше він прослужить.

Поліпропіленовий картридж зроблений з спеціально розробленого волокна, для харчових потреб і відповідає всім гігієнічним нормам, нетоксичний. Зменшує кількість механічних домішок, таких як пісок, іржа, мул, бруд та інше розміром більшим, від вказаного на етикетці.

 

Пресоване Активоване Вугілля - Очищення від хлору та сірководню

Очищення від хлору та сірководню гранульованим активованим вугіллям

Вугілля призначене для фільтрації активних хімічних речовин. Якщо ми розглядаємо воду побутового призначення, вугільні фільтри призначені в першу чергу видаляти хлор та сірководень. Тобто прибирати зайві присмаки та запахи. Крім того, вільний хлор, який використовується для дезинфікації води, негативно впливає на наш під час прийняття душу та ванни.

CTO-10 – блочне, пресоване активоване вугілля в основному застосовується для попереднього очищення в системах зворотного осмосу, має високі абсорбційні властивості, зменшує вміст хлору, пестицидів, гербіцидів, важких металів, органічних хімікатів і осаду на рівні 10 мікрон. Картриджі СТО через свою структуру можуть в малій мірі виконувати механічне очищення. Але вони фільтрують трохи гірше, ніж вугільні картриджі з гранульованим активованим вугіллям GAC.

 

Гранульоване Активоване Вугілля - Очищення від хлору та сірководню

Очищення від хлору та сірководню гранульованим активованим вугіллям

GAC-5 – надчисте активоване вугілля на основі шкаралупи кокосів. Після активування це вугілля відмите кислотою і водою. Має нейтральний показник рН і низьку зольність. Також дуже ефективне для видалення хлорорганіки і тригалогенметанів. Зменшує вміст хлору, пестицидів, гербіцидів, фенолу, інших органічних домішок, покращує смак, колір і запах.

Гранульоване активоване вугілля є потужним засобом очищення, коли мова йде про видалення хлору та сірководню з води. GAC можна використовувати різними способами, від вугільних картриджних фільтрів до гранульованого вугільного шару у системах водопідготовки.

Читайте далі Хлорована вода – користь і шкода

Хлорована вода – користь і шкода

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours