Видалення заліза з води. Частина 1

Estimated read time 1 min read

Видалення заліза з води – одна з найчастіших проблем під час користування водою зі свердловини у приватному будинку. Залізо в колодязній та свердловинній воді можна відфільтрувати, але така вода вимагає попередньої підготовки. Важливо в першу чергу видалити речовини, що будуть заважати знезалізненню – сірководень, аміак, механічні домішки. Ці речовини в воді дуже легко відчути та побачити.

Видалення заліза з води

То з чого почати?

А почати потрібно з аналізу води та необхідної продуктивності, щоб прорахувати систему водопідготовки. У процесі фільтрації можуть приймати учать фільтри з механічним та вугільним картриджами, що забезпечать підготовку води для правильного знезалізнення води.

Видалення заліза з води

Природний процес, який можна задіяти перед кожним знезалізувачем – сильна аерація води для контакту з киснем. Таким чином, розчинене у воді залізо стає легким для видалення. Після аерації знезалізувач води виконує свою роботу майже повністю видаляє з’єднання заліза та марганцю.

Технологічно правильно побудований процес буде видаляти до 95-100% окисленого заліза, що в якості очищення води є основним чинником, що визначає правильний процес, зазвичай відомий як знезалізнення води.

А вартість фільтрів видалення заліза з води?

Власникам свердловин з природним залізом в воді слід знати, що процес аерації суттєво знижує експлуатаційні витрати на обслуговування фільтрів, забезпечує якісніше очищення та довгий термін служби побутових приладів, що споживають очищену воду. Система знезалізнення води може вимагати невеликих інвестицій, у порівнянні з фінансовими витратами та зусиллями на очищення сантехніки від іржавих нальотів та осадів. За кілька років роботи знезалізувача з аератором ви понесете незначні витрати на його купівлю та заміну картриджів, але за цей час ви забудете про проблеми з поганою водою зі свердловини.

Тому для правильної роботи фільтрів з видалення заліза з води зі свердловини чи колодязю висилайте аналіз вашої води нам на електронну пошту office@multifilters.com.ua та підбирайте комплектацію разом нашим технологом. Ми вирішимо усі питання з поганою водою, а ваша родина буде насолоджуватися комфортним життям завдяки чистій побутовій воді.

Слідкуйте за технологіями та обирайте краще разом з Multifilters!

Читайте далі: Очищення від марганцю. Що краще?

Очищення води від марганцю. Що краще?

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours