Очищення води від марганцю. Що краще?

Estimated read time 1 min read

Очищення води від марганцю

Очищення води від марганцю здійснюється професійними фільтрами-знезалізувачами, що ефективно видаляють залізо та марганець з води зі свердловини чи колодязя. Тому спеціалісти з водопідготовки також завжди використовують терміни “знезалізувач води” або “фільтр для води від заліза” по відношенню до марганцю.

Який знезалізувач буде придатний для очищення моєї води?

Як випливає з назви статті, кожен покупець знезалізувача задається питанням, який фільтр вибрати? Станція очищення води, як правило, має значні побутові витрати. І кожен хоче, щоб його знезалізувач був кращим. Відповідь на це питання проста, але залежить від деяких факторів – наявність аератору і, звичайно ж, фізико-хімічний аналіз води. А також умови праці, навантаження і рівномірність використання. І найголовніше – технологічна система, в якій буде працювати знезалізувач або готове рішення з водопідготовки.

Для підбору систем водопідготовки потрібно проконсультуватися з технологом. Це дозволить уникнути багатьох помилок – продуктивності, регулювання тиску, аерації, регенерації, електроживлення. Система водопідготовки не є одним пристроєм, але всі компоненти системи та управління нерозривно пов’язані між собою і співпрацюють в цілях здійснення правильного очищення води. Отже, що буде за модель знезалізувача у вашому випадку, підкажуть наші спеціалісти.

Фільтруючий матеріал знезалізнення води

Клас фільтру для води являє собою сучасне технологічне рішення, поєднуючи точну механічну функцію видалення тривалентного заліза.
Конкретне розташування фільтруючих шарів забезпечує високу фільтруючу ємність і продуктивність. Це стало можливим завдяки заповнення фільтру п’ятьма різними шарами фільтруючого матеріалу природного походження, що мають різні ступені зернистості та щільності. Фільтр ідеальний для систем з високими потребами у відфільтрованій воді.

Фільтр для води від заліза та марганцю є екологічною, високоефективною системою фільтрації із реактивним фільтруючим матеріалом, що видаляє залізо і марганець, механічні домішки, запах сірководню та затхлості, значно покращує колір води. Конкретне розташування фільтруючих шарів проводиться під час нормальної роботи, і чим довше працює знезалізувач, тим вище його ефективність.

Це можливо завдяки поєднанню особливих властивостей фільтруючого матеріалу з природним окислювальним потенціалом по відношенню до заліза і марганцю у низьких формах окислення, матеріалів регулювання рН води, матеріалів наповнюючих та інертних. Кожен компонент матеріал знезалізувача має правильну форму для максимального іонообміну і точно обраний розмір. В результаті, використовується вся товщина фільтруючих шарів, бо в них немає порожнин, усувається явище канальності, фільтр працює з розділеними ламінарними потоками. Це означає, що кожне зерно фільтруючого матеріалу використовується оптимальним чином – бере максимально активну участь в процесі видалення заліза і марганцю. Завдяки активному покриттю матеріалу, що важко видалити, розчинені у воді форми заліза і марганцю окислюються, утворюючи домішки, які легко фільтруються.

Нерозчинні відкладення, відфільтровані матеріалом, видаляються під час автоматичного процесу промивки. За допомогою цього рішення, витрати, пов’язані з експлуатацією систем знезалізнення зводяться тільки до води, використовуваної для промивання. Весь процес регенерації відбувається без нагляду. Очищення води від марганцю ефективно виконають знезалізувачі Multifilters, ідеально підходять для очищення води з великим вмістом заліза і марганцю та з високим попитом очищеної води.

Читайте далі: Виникнення заліза в підземних водах

Виникнення заліза в підземних водах

Ще статті цієї ж категорії:

+ There are no comments

Add yours